Seuran yhteystiedot, jäsenmaksu 2020 ja seuran kilpailumaksut

Vuoden vaihtuessa seurassa saattaa toimihenkilöt vaihtua. Muistattehan muuttaa IRMAan seuran toimihenkilötietoihin muutokset, jotta tiedot ovat ajan tasalla.

Seuran jäsenmaksu vuodelle 2020 maksetaan IRMAssa 31.03. mennessä. Jäsenmaksu on edelleen 120 euroa. Jäsenmaksun voi tarkistaa kirjautumalla seurakäyttäjänä IRMAan ja valitsemalla vasemmalta valikosta ”SSL jäsenmaksu”. Mikäli jäsenmaksu on maksamatta, ”maksettu” ruutu on tyhjä.

Mikäli seuralla ei ole mahdollisuutta maksaa jäsenmaksua IRMAssa, voi maksun maksaa myös suoraan Suunnistusliiton tilille. Maksutiedot saa Suunnistusliitosta.

Seura voi siirtää IRMAssa jäsentensä osallistumismaksuja seuran maksettavaksi ja näihin maksuihin seura saa noin viikon verran maksuaikaa. Erääntyneet kilpailmaksut tulee maksaa eräpäivään mennessä Suunnistusliitolle. Seura voidaan asettaa ilmoittautumiskieltoon, mikäli maksuja ei makseta ajoissa.

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail